BARKODLU YAZARKASA

SHARP 495 Barkodlu Sistem Yazar Kasası

Başarılı kuruluşların müşteri portföyü her geçen gün büyür.Her kuruluş, bu büyümeye hazırlıklı olmalı ve altyapısını önceden kurmalıdır. SHARP ER-A495 T, büyük işler yapan, akıllı bir yazar kasaya ihtiyacı olan her kuruluşun en iyi seçimi olacaktır.
SHARP ER-A495 T, sıradan bir nokta vuruşlu yazıcıdan tam 6 kat daha hızlı çalışan sessiz termal yazıcısı ve 10,000’in üzerinde barkodlu ürün kapsitesi, 200’e kadar genişletilebilen adisyon hesabı işlevi ile, butiklerden süpermarketlere,fastfood’lardan restoranlara kadar her yerde alışveriş ve satış kolaylığı sağlar. 8 ayrı SHARP ER-A495 T tek bir bilgisayara bağlanabilir. Böylece tüm yazar kasalardaki satış ve stok bilgileri merkez bilgisayrdan takip edilebilir.
SHARP ER-A495 T’de ek aksesuvarların yardımı ile sistem uzak yazıcıya bağlı olarak da çalıştırılabilir ve böylece istediğiniz bilgileri yazar kasadan uzağa iletebilirsiniz.
İşlem tüm bu işlevleri ile SHARP ER-A495 T, her geçen gün yoğunluğu daha da artan işyerinizin olanaklarını gerçekten artırmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir.
120 tuşlu klavye her işyerinin gereksinimlerine göre programlanabilir ve özel koşullara uyarlanbilir.
Korumalı düz tip klavye ile SHARP ER-A495 T, klavyenin üzerine dökülen sıvıların yol açabileceği sorunlara karşı maksimum koruma sağlar.
ER-A495 T, barkod okuyucu bağlantısı ile,çok fazla sayıda ürün çeşidi bulunduran işyerleri için uygun bir çözüm olmaktadır.
11.000 barkodlu ürünün satışını barkod okuyucu yardımıyla, klavyeden girişe gerek kalmadan hızlı ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi için Tıklayınız

Marka : Sharp
  Fiyat İstek Formu
Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Doldurunuz
 Ad Soyad * :
 E-posta :
 Telefon * :
 Eklemek İstediğiniz Diğer Bilgiler :
Güvenlik Kodu
: (İşlem sonucunu giriniz)
* Zorunlu Alanlar